Asus ASUS 04G26600190A power adapter/inverter Indoor 120 W Black | Maggioro
ASUS 04G26600190A power adapter/inverter Indoor 120 W Black
Asus
Product Description
  • Power supply type: Indoor.
  • Output power: 120 W Input voltage: 100 - 240 V Input frequency: 50 - 60 Hz Output voltage: 19 V
  • Purpose: Laptop.
  • Brand compatibility: ASUS. 1 pc(s).
  • Black.
  • Compatibility.
  • Notebook G Series G50VNotebook G Series G50VTNotebook G Series G71V.
  • Brand compatibility.
  • ASUS.
  • Output voltage. 19 V.
  • Output power. 120 W.
  • Input frequency. 50 - 60 Hz.
  • Maximum input voltage. 240 V.
  • Input voltage. 100 - 240 V.