Xerox Xerox B230/B225/B235 Drum Cartridge | Maggioro
Xerox B230/B225/B235 Drum Cartridge (12000 Pages)
Xerox
Product Description
  • Capacity: 12000 Pages.
  • Compatible with: Xerox® B225 Multifunction Printer/B230 Printer/B235 Multifunction Printer.
  • Brand compatibility.
  • Xerox.
  • Compatibility.
  • Xerox B225 Multifunction Printer.
  • Xerox B230 Printer.
  • Xerox B235 Multifunction Printer.
  • Quantity per pack. 1 pc(s).
  • Country of origin.
  • China.
  • Weight & dimensions.
  • Width. 235 mm.
  • Depth. 380 mm.
  • Height. 120 mm.
  • Weight. 862 g.
  • Packaging data.
  • Package width. 121.9 mm.
  • Package depth. 381 mm.
  • Package height. 236.2 mm.
  • Package weight. 780 g.
  • Package type.
  • Box.
  • Package dimensions (W x D x H). 121.9 x 381 x 236.2 mm (4.8 x 15 x 9.3").