Ubiquiti Ubiquiti POE-24-24W Fast Ethernet 24 V | Maggioro
Ubiquiti POE-24-24W Fast Ethernet 24 V
Ubiquiti
Buy at ITSupplies.uk
Sold by ITSupplies.uk
Price verified today Secure checkout
Product Description
  • Seamless airGateway CompatibilityThe 15V. 0.8A and 24V. 0.5A models.